KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulpturer 8985371
nr 898 5371
Skulpturer
2 st, Konstglas, höjd: 19-22
Kondition: skador/lagningar
Utrop:
300 kr
Såld:
150 kr
måndag 2 juni 2014
kl 20:56:56
31/5 22:22:57
100 kr
2/6 20:18:10